Event 1  Girls 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                         Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Pittsford  'A'                              2:08.88    2:04.43        
     1) Lyons, Gabby FR                 2) Lombard, Lexi 8t               
     3) Makuch, Daniela SO              4) Jiang, Emma 7t                 
                  30.56     1:07.20 (36.64)     2:04.43 (57.23)                    
  2 Honeoye Falls-Lima  'A'                     2:05.09    2:05.44        
     1) Gilbert, Natalie J FR           2) Stefanou, Ava C JR             
     3) Picciotti, Samantha SR          4) McRae, Kathryn E JR            
                  31.82     1:08.58 (36.76)     1:39.05 (30.47)     2:05.44 (26.39)
  3 Webster  'A'                                2:12.67    2:13.42        
     1) Uchal, Charlotte J 8            2) Miller, Laina R 8              
     3) Meyer, Madelyn G 8              4) Ekstrom, Jenna M 8             
                  34.14     1:11.76 (37.62)     1:44.83 (33.07)     2:13.42 (28.59)
  4 Pittsford  'B'                              2:20.00    2:14.35        
     1) Provost, Makenzie L SO          2) Kleindienst, Elle 8t           
     3) Cranston, Irene FR              4) Rehkopf, Alivia 8t             
                  35.28     1:12.87 (37.59)     1:45.13 (32.26)     2:14.35 (29.22)
  5 Brighton  'A'                               2:16.37    2:17.59        
     1) Monaghan, Abbey FR              2) Shetler, Adia FR               
     3) Mankoff, Natalie                4) Johnson, Dagny SO              
                  37.47     1:16.29 (38.82)     1:48.59 (32.30)     2:17.59 (29.00)
  6 Webster  'B'                                2:21.97    2:21.11        
     1) Eichelberger, Eva FR            2) Wojtas, Katherine A SO         
     3) Pezzuto, Ava FR                 4) Weber, Sophia 7                
                  34.62                             1:49.50 ( )     2:21.11 (31.61)
  7 Penfield  'A'                               2:24.00    2:23.35        
     1) Mathis, Sophie FR               2) Lin, Lily JR                   
     3) Mennucci, Maddalena FR          4) Giordano, Annabella JR         
                  38.64     1:17.38 (38.74)     1:54.13 (36.75)     2:23.35 (29.22)
  8 Canandaigua  'A'                            2:31.36    2:23.52        
     1) Dusharm, Taylor SO              2) Byrne, Will SO                 
     3) Chaneske, Lucille FR            4) Oo, Natalie FR                 
                  39.33     1:23.57 (44.24)     1:54.65 (31.08)     2:23.52 (28.87)
  9 Churchville-Chili-ZZ  'A'                   2:30.56    2:24.26        
     1) Zerrillo, Katherine SR          2) Ciejek, Audrey SR              
     3) Geary, Shayla JR                4) Snyder, Victoria 8             
                  43.27     1:18.74 (35.47)     1:34.65 (15.91)     2:24.26 (49.61)
 10 Greece-NI  'A'                              2:32.55    2:24.93        
     1) Kryger, Emily JR                2) Spring, Megan SR               
     3) Early, Abigail FR               4) Sywulski, Allison SO           
                  36.80   2:24.93 (1:48.13)                                        
 11 Irondequoit  'A'                            2:38.20    2:35.40        
     1) Allen, Natalie JR               2) Weber, Meredith 8              
     3) Forsyth, Abigayle 8             4) O'Connor, Riley FR             
                  38.49     1:22.27 (43.78)     2:02.36 (40.09)     2:35.40 (33.04)
 12 Hilton  'B'                                 2:39.00    2:36.25        
     1) Geiger, Tessa SO                2) Geiger, Mia SR                 
     3) Conolly, Alana SR               4) Richardson, Emily JR           
                  38.59     1:24.62 (46.03)     2:03.51 (38.89)     2:36.25 (32.74)
 13 Hilton  'A'                                 2:24.53    2:38.53        
     1) Knittel, Emma SR                2) Crumley, Ava 08                
     3) Kosiorek, Katherine SO          4) Lenzi, Isabella SO             
                  39.85     1:26.63 (46.78)     2:04.26 (37.63)     2:38.53 (34.27)
 14 Fairport-NI  'A'                                 NT    2:39.12        
     1) DeCiantis, Mariella             2) Miller, Avery                  
     3) Sayer, Genesis                  4) Sherman, Ani JR                
                  41.54     1:22.08 (40.54)     2:01.53 (39.45)     2:39.12 (37.59)
 15 Brockport-NI  'A'                           2:15.41    2:50.13        
     1) Cease, Anastasia                2) Bishop, Lillian                
     3) Green, Brenna                   4) Horschel, Raegan               
                                                    2:14.95 ( )     2:50.13 (35.18)
 -- Churchville-Chili-ZZ  'B'                   2:38.95         DQ        
     1) Thompson, Melina SO             2) Bell, Keeley SO                
     3) Burley, Sarah SO                4) Snyder, Allie 8                
                  42.83     1:26.20 (43.37)     2:04.11 (37.91)          DQ (34.04)
 -- Greece-NI  'B'                              3:16.00         DQ        
     1) Wilson, Jayliana FR             2) Flores, Sam SO                 
     3) Satter, Jadyn SO                4) Cardot, Irene FR               
                  50.66     1:33.30 (42.64)     2:29.45 (56.15)          DQ (39.40)